Igor Tudor hayatının şokunu yaşadı! Sahanın içine daldı, ilginç bahane

UEFA Şampiyonlar Ligi D Kümesi’nde dramatik bir gece yaşandı. Büyük çekişmeye sahne olan kümede, her grubun Şampiyonlar Ligi’nde bir üst cinse çıkma ihtimali bulunuyordu. Gecenin en değerli maçlarından Marsilya ile Tottenham ortasında oynandı. Fransız grubu güçlü rakibini yenseydi cins atlayacaktı.

ÖNE DE GEÇTİ FAKAT…  

Ev sahibi grup birinci yarının son dakikalarında Mbemba ile 1-0 öne geçti ve birinci yarı bu skorla sona erdi. Veledrome’daki müsabakanın ikinci yarısında ise Premier Lig temsilcisi geri dönüşe imza attı. İngiliz grubu Lenglet ile eşitliği sağladı ve 90+5’te Pierre-Emile Höjbjerg’un golüyle güçlü karşılaşmadan 2-1 galip ayrıldı. Liderlik hesapları yaparken, kümede sonuncu olan ve Avrupa defterini kapayan konut sahibi grup büyük bir yıkım yaşadı.  

TUDOR’DAN ENTERESAN BAHANE

Bir devir Karabükspor ve Galatasaray’ı çalıştıran Marsilya Teknik Yönetici Igor Tudor, müsabaka sonrası farklı açıklamalarda bulundu. Büyük keder yaşayan Hırvat teknik adam, Avrupa’dan elenmelerini, oyuncularının kendisini sesten ötürü duymamasına bağladı.

‘ÇOK FAZLA GÜRÜLTÜ VARDI’

Igor Tudor, “Oyuncularım beni tribünün sesinden ötürü duyamadı. Çok fazla gürültü vardı. Avrupa Ligi’ne katılmak için orta alanda kalmalarını ve top tutmalarını söylemeye çalıştım fakat duyuramadım. Çok üzücü oldu” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir